Google Desktop

Google farklılığı ile bilgisayarınızda arama yapabiliyorsunuz
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 5.9.911.3589
  • Dil Türkçe
  • Firma Google
Google Desktop, size bilgisayarınızdaki ve web'deki bilgilere erişim kolaylığı sunar. Bu, görüntülemiş olduğunuz e-postalarınız, dosyalarınız, müzikleriniz, resimleriniz, sohbetleriniz, Gmail'iniz, ziyaret ettiğiniz web sayfaları ve diğer pek çok öğe üzer
Üreticinin Açıklaması :
Google Desktop, size bilgisayarınızdaki ve web'deki bilgilere erişim kolaylığı sunar. Bu, görüntülemiş olduğunuz e-postalarınız, dosyalarınız, müzikleriniz, resimleriniz, sohbetleriniz, Gmail'iniz, ziyaret ettiğiniz web sayfaları ve diğer pek çok öğe üzerinde tam metin araması sağlayan bir masaüstü arama uygulamasıdır.

İnternet kullanıcılarının bir çoğu aramaları içine Google tercih ediyor,işte Google bu arama kolaylığı ve kesin sonuç çözümünü bilgisayarlarınız da kullanmanız amacı ile Google Desktop programını çıkartmış. Bilgisayarınızı da aranabilir hale getirip size ait kişisel sorgulardan bilgisayarınız da ki genel dosyalara kadar bulmanızı ve faydalanmanızı sağlıyor.

Google Desktop sadece PC üzerinden arama gerçekleştirmiyor ayrıca yeni e-postalarınızı, hava durumunu, hisse senedi bilgilerini, kişiselleştirilmiş haberleri, RSS/Atom beslemelerini gösteren bir masaüstü özelliği olan Kenar Çubuğu ile web deki yeni bilgileri almanıza da yardımcı olur.

Programın setup kurulumu yapıldıkdan sonra windowsunuza ait kenar çubuğunda programın kullanım inputunu göreceksiniz,dilerseniz programın size verdiği kolaylıklardan da faydalanabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile kendi özelleştirmenizi yapabilirsiniz.
Google Desktop indir